Ogłoszenia parafialne 30.06.2024

  • W tym tygodniu przeżywamy Pierwszy Piątek miesiąca lipca. Spowiedź w środę od godz. 17:15 oraz w piątek od 6:00 i 17:15. Msze św. w piątek o godz. 6:30 i 18:00.
  • W tygodniu Msze św. wg porządku wakacyjnego: pn., śr., pt., sb. – 18:00; wt., czw. – 6.30.
  • W środę i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy bocznej.
  • We wtorek święto Matki Bożej Tuchowskiej; Ojcowie Redemptoryści zapraszają na doroczny odpust w sanktuarium w Tuchowie.
  • W sobotę po Mszy św. Różaniec Fatimski z procesją na nasz cmentarz parafialny.
  • W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  • Kończymy odnowienie ławek w kaplicy i kościele. Serdecznie dziękuję Panu Romanowi i Jego synom za podjęcie się tej pracy i bardzo skrupulatne i fachowe jej wykonanie. Dziękuję także Panu Krzysztofowi, Panu Jackowi i Panu Sławomirowi za transportowanie wszystkich ławek. Składka z ostatniej niedzieli lipca będzie przeznaczona na opłacenie wszystkich pozostałych kosztów związanych z tymi pracami. Do tej pory na ten cel z prywatnych datków zostało złożone 8 tys. złotych. Koszt odnowienia jednej ławki wyniósł 1000 zł. (30 ławek)  stąd konieczność wspomnianego przeznaczenia lipcowej składki. Zaznaczam, iż ławki znajdujące się w kaplicy bocznej oraz przyścienne w kościele, zostały odnowione i opłacone przez Pana Romana z rodziną. Bóg zapłać.