Ogłoszenia parafialne 19.05.2024

  • W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w naszym kościele o godzinach: 7:30, 16:00 i 18:00 – nabożeństwo majowe jak w każdy dzień o godz. 17:30.
  • W środę liturgiczne wspomnienie św. Rity.
  • W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  • Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia procesji w Dni Krzyżowe: Panom z Róż Różańcowych noszących feretrony, Panom opiekującym się nagłośnieniem, Druhom z OSP Łęg Tarnowski za zabezpieczenie wszystkich przejść, Wszystkim Osobom opiekującym się kaplicami i krzyżem, Panom Organistom i Panu Kościelnemu, a także naszej Liturgicznej Służbie Ołtarza. Bóg zapłać.
  • W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Najświętszej Trójcy.
  • Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na inwestycje.